KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 17408158
nr 1740 8158
Per Medstrand
(f. 1957), Sverige
Etsning, Signerad, numrerad 45/90, daterad -83, Diptyk, yttermått inklusive ram: 47x57 cm
Per Medstrand, svensk bildkonstnär född 1957.
Utrop:
500 kr
måndag 17 november 2025
kl 18:04:26
Per Medstrand
nr 1740 8158
Per Medstrand
(f. 1957), Sverige
| Utrop: | 500 kr |
måndag 17 november 2025 |